Ubytování

Dvůr Čihovice nabízí ubytování všem, kteří chtějí trávit volný čas na rodinné farmě a užít si zdejší faunu a flóru. Dobře situovaná poloha farmy a okolní příroda Vám pomůže odpočinout si od městského ruchu a řádně se zrelaxovat. Využití u nás naleznou i příznivci aktivní dovolené a milovníci kultury. Zhruba jeden kilometr dělí naše hosty od centra Týna nad Vltavou. Od Čihovic se můžete vidat na cyklostezku podél Vltavy, zkusit si v Týně pronajmout kánoe nebo padlleboard nebo jezdit ze srdce Jižních Čech a poznávat krásy tohoto kraje.

Naše farma nabízí ubytování  ve dvou objektech, a to ubytování ve Dvoře (15 lůžek) a ubytování ve Špejcharu (8 lůžek). Ubytovat tedy můžeme až 23 osob. Jedná se vždy o útulné podkrovní pokoje. V ceně ubytování je možné využít připojení Wi-Fi, parkování, společenské hry, dětské minihriště, venkovní posezení s grilem, letní kino atd. (viz. ceník).

Tipy na výlety po okolí

 Vyberte si pokoj a datum, kdy u nás budete chtít bydlet:

Errors found in the form

There is a problem with the form, please check and correct the following:

  Rezervace Reserve now!

  Základní informaceGeneral information

  : :

  Osobní informace Personal information

  Pokoje Dvůr

  Všechny pokoje jsou třílůžkové a díky svému uspořádání jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo větší návštěvnické skupiny. Pokoje mají společné sociální zařízení a plně funkční kuchyňku lednicí a vestavenou varnou deskou. Je zde i společenská místnost/jídelna s TV a DVD přehrávačem a klimatizací.  To vše zaručuje ideální prostředí pro rodiny nebo party kamarádů. Každé lůžko je vybaveno ručníkem, osuškou a přírodním mýdlem z našich chráněných dílen.

  Třílůžkové pokoje:

  Společné prostory:

   

  Pokoje Špejchar

  Špejchar skýtá ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém. Toto ubytování je vhodné pro romantické pobyty pro dva, velkou rodinu či trávení dovolené s přáteli. Pokoje mají společné sociální zařízení a kuchyňku s mikrovlnnou troubou a lednicí. Je zde i společenská místnost/jídelna s TV a DVD přehrávačem a k dispozici je i počítač s připojením na internet. Pokoje se nacházejí ve druhém patře nad společenským sálem a školícím centrem. Každé lůžko je vybaveno ručníkem, osuškou a přírodním mýdlem z našich chráněných dílen.

  Pokoje:


  Dvoulůžkový pokoj

  Čtyřlůžkový pokoj

  Společné prostory:

  Společné posezení

  koupelna

  Koupelna

  dětský koutek

  Dětský koutek

  kuchyňka

  Kuchyňka

   CENÍK