Ubytování

Dvůr Čihovice nabízí ubytování všem, kteří chtějí trávit volný čas na rodinné farmě a užít si zdejší faunu a flóru. Dobře situovaná poloha farmy a okolní příroda Vám pomůže odpočinout si od městského ruchu a řádně se zrelaxovat. Využití u nás naleznou i příznivci aktivní dovolené a milovníci kultury. Zhruba jeden kilometr dělí naše hosty od centra Týna nad Vltavou. Od Čihovic se můžete vydat na cyklostezku podél Vltavy, zkusit si v Týně pronajmout kánoe nebo padlleboard nebo jezdit ze srdce Jižních Čech a poznávat krásy tohoto kraje.

Naše farma nabízí ubytování  ve dvou objektech, a to ubytování ve Dvoře (18 lůžek) a ubytování ve Špejcharu (8 lůžek). Ubytovat tedy můžeme až 23 osob. Jedná se vždy o útulné podkrovní pokoje. V ceně ubytování je možné využít připojení Wi-Fi, parkování, společenské hry, dětské minihriště, venkovní posezení, stojan na kola atd. Vybrané pokoje jsou klimatizovány. Zapůjčujeme vybavení ke grilování či rožnění.

Ve Dvoře Čihovice není stálá recepce. Ubytování je možné pouze po předchozí domluvě a rezervaci (osobně, mailem nebo po telefonu). Příjezd na ubytování je možné domluvit individuálně, vždy je však potřeba domluvit konkrétní čas a ten dodržet.

Odjezd hostů je ráno po poslední zaplacené noci a to do 10:00. Tento čas je nutné dodržet kvůli úklidu pokojů pro další hosty.

Cena za osobu a lůžko je 340 korun. Cena za děti do 12 let činí 170 korun. Za 150 korun ubytujeme i vašeho domácího mazlíčka. Každý ubytovaný musí pak ještě na místě hotově složit poplatek za kapacitu a rekreaci ve výši 16 korun za noc.

Pokud jste skupina a někdo z vás požaduje svůj vlastní pokoj (např. 1 člověk na třílůžkovém pokoji), může mu být účtován poplatek.

K ubytování nabízíme po domluvě i snídaně za 100 korun za osobu. Pro skupiny nad 10 ubytovaných zařizujeme snídani formou rautu v ceně 120 korun za snídani (šunka, sýr, sladké pečivo, máslo, nápoje, pečivo…). V případě zájmu zařídíme vegetariánskou snídani a to kolem 150 korun

Obědy a večeře (popřípadě celodenní občerstvení) zajišťujeme pouze výjimečně, pro velké skupiny po předchozí domluvě. Cena se pohybuje 200 – 250,- za porci. Nejbližší občerstvení zajišťuje Malostranská restaurace (asi 500 m od Dvora Čihovice směrem do města). Cca. 1 km od Dvora Čihovice je nákupní centru, kde si můžete nakoupit v obchodech Lidl, Coop Terno nebo Penny. Centrum města se nachází od ubytování asi 1,5 km a zde se nachází množství restaurací, z nichž doporučujeme například Pizzerii della Plaza na náměstí.

Město Týn nad Vltavou je bohaté na zážitky. Zvláště v létě nabízí mnoho aktivit řeka Vltava a řada kulturních akcí a festivalů. Ani v zimě město zcela neusíná. Nápady, kam vyrazit a jak zde trávit dovolenou, nabízíme v odkazu níže.

Tipy na výlety po okolí

 Vyberte si pokoj a datum, kdy u nás budete chtít bydlet:

Errors found in the form

There is a problem with the form, please check and correct the following:

  Rezervace Reserve now!

  Základní informaceGeneral information

  : :

  Osobní informace Personal information

  Pokoje Dvůr

  Všechny pokoje jsou třílůžkové a díky svému uspořádání jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo větší návštěvnické skupiny. Pokoje mají společné sociální zařízení a plně funkční kuchyňku lednicí a vestavenou varnou deskou. Je zde i společenská místnost/jídelna s TV a DVD přehrávačem a klimatizací.  To vše zaručuje ideální prostředí pro rodiny nebo party kamarádů. Každé lůžko je vybaveno ručníkem, osuškou a přírodním mýdlem z našich chráněných dílen.

  Třílůžkové pokoje:

  Společné prostory:

   

  Pokoje Špejchar

  Špejchar skýtá ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém. Toto ubytování je vhodné pro romantické pobyty pro dva, velkou rodinu či trávení dovolené s přáteli. Pokoje mají společné sociální zařízení a kuchyňku s mikrovlnnou troubou a lednicí. Je zde i společenská místnost/jídelna s TV a DVD přehrávačem a k dispozici je i počítač s připojením na internet. Pokoje se nacházejí ve druhém patře nad společenským sálem a školícím centrem. Každé lůžko je vybaveno ručníkem, osuškou a přírodním mýdlem z našich chráněných dílen.

  Pokoje:


  Dvoulůžkový pokoj

  Čtyřlůžkový pokoj

  Společné prostory:

  Společné posezení

  koupelna

  Koupelna

  dětský koutek

  Dětský koutek

  kuchyňka

  Kuchyňka