Svatba na statku

Chcete mít krásnou a originální svatbu? Líbí se Vám venkovské prostředí? Nechcete přejíždět mezi obřadem a hostinou? Pak by měl být Váš svatební den ve Dvoře Čihovice.

Snoubencům nabízíme:

 • vše na jednom místě,
 • realizaci svatebního obřadu v kapli sv. Anežky nebo v meditační zahradě,
 • uspořádání svatebního rautu ve společenském sále Špejchar klubu,
 • odpolední párty na venkovní terase s grilem na rožnění,
 • svatební oslavu do rána – žádná zavírací doba,
 • rezervovaný prostor pouze pro Vás – absolutní soukromí,
 • klidné prostředí v okrajové části Týna nad Vltavou,
 • komfortní ubytování svatebních hostů,
 • zajištění občerstvení v bio farmářské kvalitě,
 • zajištění výzdoby a doplňků ke svatbě.
 • svatba již od 6.000,-

U nás na farmě můžete uspořádat svatební obřad, svatební raut i grilování.

 

Svatební obřad

Svatební obřad se může odehrávat v kapli sv. Anežky České, která je unikátní nejen svým umístěním, ale i vzhledem. Kaple je umístěna uprostřed rybníka na malém poloostrově. Klidné prostředí vodní hladiny, rákosí a okolní příroda vytváří romantickou atmosféru pro slavnostní okamžiky, jakým je i svatební obřad. V kapli lze uskutečnit církevní i civilní sňatek.

Nově můžete obřad uspořádat i v naší meditační zahradě. Zahrada je pod správou Zámeckého zahradnictví a snoubencům zajistí nádherný kout k uspořádání svatebního obřadu. V zahradě naši truhláři z chráněných dílen postavili dřevěný oblouk, který si můžete ozdobit podle vlastních představ nebo si ho nechat vyzdobit od našich zahradníků.

Ceny prostor k obřadu:

kaplička civilní obřad 2.000,-

kaplička církevní obřad 1.500,-

zahrada s obloukem + 6x rozkládací židličky 1.000,-

Cena výzdoby kaple, zahrady, židliček atd. závisí na představách snoubenců a od toho se odvijí i cena.

 

Foto Josef Arnošt

Foto Josef Arnošt

Odpolední párty

Slavnostní raut může probíhat ve společenském sále Špejchar klubu. Součástí společenského sálu je bar s výčepním zařízením a plně vybavená kuchyně. Využít lze venkovní terasu vhodnou pro odpolední grilování, k dispozici je i gril na rožnění, zapůjčujeme i stany pro případ špatného počasí. Ve Špejchar klubu povolujeme donášku vlastního alkoholu a občersvení a možnost zajištění vlastní obsluhy. Kuchyňka v našem klubu je velmi malá a tudíž nevhodná k přípravě nebo výdeji pokrmů. Rovněž nezajišťujeme obsluhu. Proto v našich prostorech doporučujeme zajištění občerstvení formou rautu.
Zapůjčujeme i vybavení pro samoobslužný raut– ohřívací hrnce na guláš, omáčku či polévku, demižony s kohoutkem na vodu a další nápoje, skleňěnou nádobu na ovocnou bowli či punč, ubrusy a další. V případě zájmu vám zajistíme i občerstvení podle vašich přestav. Naši zahradníci nabízí i kompletní květinovou výzdobu. Ceny těchto služeb jsou individuální a záleží na vaší představě a požadavcích. Podrobnosti vždy řešíme formou schůzek a konzultací, na jejichž základech sestavujeme kalkulaci.

 

Velký stan nabízí prostor i pro více než 100 hostů. Cena za instalaci a zapůjčení je 5.000,-

 

 

 

 

Klasická svatební tabule

Společenský stál je standartně vybaven těžkým stylovým masivovým nábytkem, z něhož lze vytvořit svatební tabuli pro cca. 36 osob. V případě zájmu o jiný desing nebo více hostů u tabule nabízíme možnost vytvoření tabule viz. obrázek. Dojde tak k výměně  masivového tmavého nábytku. Místo něj nanosíme jiné stoly a židle. Stoly pokryjeme bílými ubrusy a z židlí vytvoříme elegantní křesílka pomocí bílých potahů. Židle vám pak ještě ozdobíme stužkou podle vašeho přání a nebo dozdobení necháme na vás. Cena takto připravené tabule je 4.600,-

 

Další služby

Rádi Vám pomůžeme s organizací celého dne. Děti mají k dispozici vnitřní dětský koutek, pískoviště, trampolínu, houpačky. Zahrát si také můžete kroket, petangue nebo badminton, kteréžto zapůjčujeme zcela zdarma.

Naše Zámecké zahradnictví je vám plně k dispozici při přípravě dekorací a květin. Zkušená zahradnice a aranžérka s vámi probere koncept celé výzdoby, svatebních kytic a kytic do pánských klop. Cena závisí na požadavcích, roční době, množství květin….

Chráněná dílna PO-TISK nabízí možnost vytvoření nádherných svatebních oznámení podle vašeho přání. Vytisknou vám ale i magnetky, pozvánky, jmenovky nebo žvýkačky s vámi zvoleným vzorem a nápisem. Cena závisí na požadavcích.

Bourárna statku Netěchovice, naše sesterská firma, pro vás nachystá báječné steaky na odpolední garden party. Učiňte ze své svatby i gurmánský zážitek a překvapte své hosty steaky z vyzrálé roštěné. Knedlíčkovou svatební polévku uvařte do silného vývaru z morkových kostí.

Využijte i produktů našich bio Sadů svatého Prokopa, které produkují výborné jablečné, hruškové a švestkové křížaly. Jako vhodný nápoj pro dětskou část svatebčanů nabízíme i náš bio jablečný mošt, který prodáváme i ve výhodném velkém pětilitrovém balení s kohoutkem k doplnění rautu.

Na všechny tyto naše služby máte jakožto naši klienti slevu!

Ekologie a sociální aspekt

Od roku 2019 používáme na Špejcharu ekologické tablety do myčky, ekologické univerzílní čistící prostředky na nádobí i povrchy. Dále přírodní čističe do WC. Houbičky na nádobí používané na Špejcharu jsou ze 75% recyklovatelného plastu. Pytle do koše kupujeme jen alespoň částečně rozložitelné.

Spolek POMOC Týn nad Vltavou, který spravuje Špejchar klub, zaměstnává desítky hendikepovaných lidí z okolí. O úklid po akci i péči o ložní prádlo zastanou postižení lidé pod vedením sociální pracovnice, kteří používají této práce jako terapií, smysla života i přivýdělku.

Rezervace termínu, prohlídka dvora

Při poptávce svatebního dne Vám nabídneme volné termíny, domluvíme zcela nazávaznou schůzku a prohlídku prostor. Po vzájemném odsouhlasení vybraného termínu a kalkulace zaplatí snoubenci závaznou zálohu na rezervaci termínu 3.000,-, záloha je při stornování termínu nevratná! Více informací a fotografií naleznete na našem facebooku nebo instagramu. Pokud uvažujete o uspořádání svatby u nás, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky, připravíme předběžnou kalkulaci a ukážeme pronajímané prostory.

Kontaktujte nás: Bc. Lucie Štěpničková Švihovcová, tel: 734133569, spejchar@cihovice.cz

Těšíme se na Vás.