Svatba na statku

Chcete mít krásnou a originální svatbu? Líbí se Vám venkovské prostředí? Nechcete přejíždět mezi obřadem a hostinou? Pak by měl být Váš svatební den ve Dvoře Čihovice.

Svatba je vhodná pro páry, které mají blízko k přírodě a venkovu, kterým záleží na sociálním aspektu našeho podniku. Naše prostory jsou vhodné pro menší rodinné svatby. Do prostor budovy se vejde max. 50 hostů, do stanu na zahradě až 120. Občerstvení doporučujeme formou rautu, který vám rádi zajistíme.

Snoubencům nabízíme:

 • vše na jednom místě,
 • žádné špuntovné, vše můžete mít svoje
 • realizaci svatebního obřadu v kapli sv. Anežky nebo v meditační zahradě,
 • uspořádání svatebního rautu ve společenském sále Špejchar klubu,
 • odpolední párty na venkovní terase s grilem na rožnění,
 • svatební oslavu do rána – žádná zavírací doba,
 • rezervovaný prostor pouze pro Vás – absolutní soukromí,
 • klidné prostředí v okrajové části Týna nad Vltavou,
 • komfortní ubytování svatebních hostů,
 • zajištění občerstvení v bio farmářské kvalitě,
 • zajištění výzdoby a doplňků ke svatbě.,

U nás na farmě můžete uspořádat svatební obřad, svatební raut i grilování.

 

Svatební obřad

Svatební obřad se může odehrávat v kapli sv. Anežky České, která je unikátní nejen svým umístěním, ale i vzhledem. Kaple je umístěna uprostřed rybníka na malém poloostrově. Klidné prostředí vodní hladiny, rákosí a okolní příroda vytváří romantickou atmosféru pro slavnostní okamžiky, jakým je i svatební obřad. V kapli lze uskutečnit církevní i civilní sňatek.

Nově můžete obřad uspořádat i v naší meditační zahradě. Zahrada je pod správou Zámeckého zahradnictví a snoubencům zajistí nádherný kout k uspořádání svatebního obřadu. V zahradě naši truhláři z chráněných dílen postavili dřevěný oblouk, který si můžete ozdobit podle vlastních představ nebo si ho nechat vyzdobit od našich zahradníků.

Ceny prostor k obřadu:

kaplička civilní obřad 2.000,-

kaplička církevní obřad 1.500,-

zahrada s obloukem + 6x rozkládací židličky 1.000,-

Cena případné výzdoby kaple, zahrady, židliček atd. závisí na představách snoubenců a od toho se odvijí i cena.

 

Foto Josef Arnošt

Foto Josef Arnošt

Odpolední párty

Slavnostní raut může probíhat ve společenském sále Špejchar klubu. Součástí společenského sálu je bar s výčepním zařízením a plně vybavená kuchyně. Využít lze venkovní terasu vhodnou pro odpolední grilování, k dispozici je i gril na rožnění, zapůjčujeme i stany pro případ špatného počasí. Ve Špejchar klubu povolujeme donášku vlastního alkoholu a občersvení a možnost zajištění vlastní obsluhy. Kuchyňka v našem klubu je velmi malá a tudíž nevhodná k přípravě nebo výdeji pokrmů. Rovněž nezajišťujeme obsluhu. Proto v našich prostorech doporučujeme zajištění občerstvení formou rautu.
Zapůjčujeme i vybavení pro samoobslužný raut– ohřívací hrnce na guláš, omáčku či polévku, demižony s kohoutkem na vodu a další nápoje, skleňěnou nádobu na ovocnou bowli či punč, ubrusy a další. V případě zájmu vám zajistíme i občerstvení podle vašich přestav. Naši zahradníci nabízí i kompletní květinovou výzdobu. Ceny těchto služeb jsou individuální a záleží na vaší představě a požadavcích. Podrobnosti vždy řešíme formou schůzek a konzultací, na jejichž základech sestavujeme kalkulaci.

Tabule z původního, stacionárního nábytku pro 36 osob.

Velký stan nabízí prostor i pro více než 100 hostů. Cena za instalaci a zapůjčení je 6.000,-

 

 

 

 

Klasická svatební tabule

Společenský stál je standartně vybaven těžkým stylovým masivovým nábytkem, z něhož lze vytvořit svatební tabuli pro cca. 36 osob. V případě zájmu o jiný desing nebo více hostů u tabule nabízíme možnost vytvoření tabule viz. obrázek. Dojde tak k výměně  masivového tmavého nábytku. Místo něj nanosíme jiné stoly a židle. Stoly pokryjeme bílými ubrusy a z židlí vytvoříme elegantní křesílka pomocí bílých potahů. Židle vám pak ještě ozdobíme stužkou podle vašeho přání a nebo dozdobení necháme na vás. Cena takto připravené tabule co je na fotografii je 4.600,-

 

 

 

 

 

Další služby

Rádi Vám pomůžeme s organizací celého dne. Děti mají k dispozici vnitřní dětský koutek, pískoviště, trampolínu, houpačky. Zahrát si také můžete kroket, petangue nebo badminton, kteréžto zapůjčujeme zcela zdarma.

Naše Zámecké zahradnictví je vám plně k dispozici při přípravě dekorací a květin. Zkušená zahradnice a aranžérka s vámi probere koncept celé výzdoby, svatebních kytic a kytic do pánských klop. Cena závisí na požadavcích, roční době, množství květin….

Chráněná dílna PO-TISK nabízí možnost vytvoření nádherných svatebních oznámení podle vašeho přání. Vytisknou vám ale i magnetky, pozvánky, jmenovky  s vámi zvoleným vzorem a nápisem. Cena závisí na požadavcích.

Bourárna statku Netěchovice, naše sesterská firma, pro vás nachystá báječné steaky na odpolední garden party. Učiňte ze své svatby i gurmánský zážitek a překvapte své hosty steaky z vyzrálé roštěné. Knedlíčkovou svatební polévku uvařte do silného vývaru z morkových kostí.

Využijte i produktů našich bio Sadů svatého Prokopa, které produkují výborné jablečné, hruškové a švestkové křížaly. Jako vhodný nápoj pro dětskou část svatebčanů nabízíme i náš bio jablečný mošt, který prodáváme i ve výhodném velkém pětilitrovém balení s kohoutkem k doplnění rautu.

Na všechny tyto naše služby máte jakožto naši klienti slevu!

Sociální aspekt

Spolek POMOC Týn nad Vltavou, který spravuje Špejchar klub, zaměstnává desítky hendikepovaných lidí z okolí. O úklid po akci i péči o ložní prádlo zastanou postižení lidé pod vedením sociální pracovnice, kteří používají této práce jako terapií, smysla života i přivýdělku.

Rezervace termínu, prohlídka dvora

Při poptávce svatebního dne Vám nabídneme volné termíny, domluvíme zcela nazávaznou schůzku a prohlídku prostor. Po vzájemném odsouhlasení vybraného termínu a kalkulace zaplatí snoubenci závaznou zálohu na rezervaci termínu 3.000,-, záloha je při stornování termínu nevratná! Více informací a fotografií naleznete na našem facebooku nebo instagramu. Pokud uvažujete o uspořádání svatby u nás, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky, připravíme předběžnou kalkulaci a ukážeme pronajímané prostory.

Kontaktujte nás: Radka Horáková +420 604 270 725 ,+420 607 102 403, spejchar@cihovice.cz

Těšíme se na Vás.