Pro firmy

Chcete udělat dojem na své obchodní partnery nebo zaměstnance?

Chcete své obchodní jednání obohatit o něco nového?

Na našich farmách zažijete nevšední zážitek!

Firmám nabízíme atraktivní prostory pro obchodní schůzky a jednání doplněné o zážitkový program dle vlastního výběru i s možností ubytování a občerstvení ve farmářské kvalitě.

Vaše schůzka může proběhnout v prostorách Špejchar klubu v Čihovicích v Týně nad Vltavou. Na této rodinné farmě vám nabízíme příjemné prostředí, farmářský raut, ukázky chovu ovcí či jízdu na koni.

Pohodlně vás dopravíme i naši druhou farmu v Netěchovicích, kde pro vás bude připraven program dle vašich představ. Nabízíme výrobu sýrů, stloukání másla, zpracování ovoce a zeleniny, ukázky dojení, pečení chleba a dalších dobrot v chlebové peci či kompletní zpracování ovčí vlny.

Pro své obchodní partnery můžete na zahradě před Špejchar klubem uspořádat grilovací párty či rožnění selete. Nebo uspořádat vánoční nebo novoroční  večírek.

 

 

 


 

V budově Špejcharu je k dispozici  v patře seminární místnost pro až 50 posluchačů vybavená TV, tabulí, flipchartem a dataprojektorem s plátnem.

Pro větší množství posluchačů se může celá akce přesunout do přízemního sálu.

Třetí možností vhodnou např. pro venkovní workshopy nebo semináře je využití venkovního prostoru patřící k farmě. Před budovou Špejcharu je příjemné posezení u ohniště. K dispozici je i venkovní stan s kapacitou pro 150 lidí a stoly s lavičkami.