Ubytování

Dvůr Čihovice nabízí ubytování všem, kteří chtějí trávit volný čas na rodinné farmě a užít si zdejší faunu a flóru. Dobře situovaná poloha farmy a okolní příroda Vám pomůže odpočinout si od městského ruchu a řádně se zrelaxovat. Využití u nás naleznou i příznivci aktivní dovolené a milovníci kultury.

Naše farma nabízí ubytování  ve dvou objektech, a to ubytování ve Dvoře (15 lůžek) a ubytování ve Špejcharu (8 lůžek). Jedná se vždy o útulné podkrovní pokoje. V ceně ubytování je možné využít připojení Wi-Fi, parkování, společenské hry, dětské minihriště, venkovní posezení s grilem, letní kino atd. (viz. ceník).

 Vyberte si pokoj a datum, kdy u nás budete chtít bydlet:

Errors found in the form

There is a problem with the form, please check and correct the following:

  Rezervace Reserve now!

  Základní informaceGeneral information

  : :

  Osobní informace Personal information

  Pokoje Dvůr

  Všechny pokoje jsou třílůžkové a díky svému uspořádání jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo větší návštěvnické skupiny. Pokoje mají společné sociální zařízení a plně funkční kuchyňku lednicí a vestavenou varnou deskou. Je zde i společenská místnost/jídelna s TV a DVD přehrávačem a klimatizací.  To vše zaručuje ideální prostředí pro rodiny nebo party kamarádů.

  Třílůžkové pokoje:

   

   

   

  Společné prostory:

   

  Pokoje Špejchar

  Špejchar skýtá ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém. Toto ubytování je vhodné pro romantické pobyty pro dva, velkou rodinu či trávení dovolené s přáteli. Pokoje mají společné sociální zařízení a kuchyňku s mikrovlnnou troubou a lednicí. Je zde i společenská místnost/jídelna s TV a DVD přehrávačem a k dispozici je i počítač s připojením na internet. Pokoje se nacházejí ve druhém patře nad společenským sálem a školícím centrem.

  Pokoje:


   

  Společné prostory:

   CENÍK