Svatba na statku

Chcete mít krásnou a originální svatbu? Líbí se Vám venkovské prostředí? Nechcete přejíždět mezi obřadem a hostinou? Pak by měl být Váš svatební den ve Dvoře Čihovice.

Snoubencům nabízíme:

  • vše na jednom místě,
  • realizaci svatebního obřadu v kapli sv. Anežky nebo v meditační zahradě,
  • uspořádání svatební hostiny ve společenském sále Špejchar klubu,
  • odpolední párty na venkovní terase s grilem na rožnění,
  • svatební oslavu do rána – žádná zavírací doba,
  • rezervovaný prostor pouze pro Vás – absolutní soukromí,
  • klidné prostředí v okrajové části Týna nad Vltavou,
  • komfortní ubytování svatebních hostů,
  • zajištění občerstvení v bio farmářské kvalitě,
  • zajištění výzdoby a doplňků ke svatbě.

U nás na farmě můžete uspořádat svatební obřad, slavnostní oběd, odpolední raut i grilování.

CENÍK

Svatební obřad

Svatební obřad se může odehrávat v kapli sv. Anežky České, která je unikátní nejen svým umístěním, ale i vzhledem. Kaple je umístěna uprostřed rybníka na malém poloostrově. Klidné prostředí vodní hladiny, rákosí a okolní příroda vytváří romantickou atmosféru pro slavnostní okamžiky, jakým je i svatební obřad. V kapli lze uskutečnit církevní i civilní sňatek.

Nově můžete obřad uspořádat i v naší meditační zahradě. Zahrada je pod správou Zámeckého zahradnictví a snoubencům zajistí nádherný kout k uspořádání svatebního obřadu. V zahradě naši truhláři z chráněných dílen postavili dřevěný oblouk, který si můžete ozdobit podle vlastních představ nebo si ho nechat vyzdobit od našich zahradníků.

Hostina, odpolední párty

Slavnostní hostina probíhá ve společenském sále Špejchar klubu. Obvyklé uspořádání tabule do tvaru U. Součástí společenského sálu je bar s výčepním zařízením a plně vybavená kuchyně. Využít lze venkovní terasu vhodnou pro odpolední grilování, k dispozici je i gril na rožnění. Ve Špejchar klubu povolujeme donášku vlastního alkoholu a možnost zajištění vlastní obsluhy. V opačném případě vám zajistíme slavnostní oběd, odpolední raut i příjemnou obsluhu.
Zapůjčujeme i vybavení pro samoobslužný raut- ohřívací hrnce na guláš, omáčku či polévku, demižony s kohoutkem na vodu a další nápoje, skleňěnou nádobu na ovocnou bowli či punč a další.

 

Ostatní služby

Rádi Vám pomůžeme s organizací celého dne. K zapůjčení máme bílé svatební ubrusy, bílé potahy na židle, . Konferenční sál, který je v prvním patře Špejcharu lze během svatby využít jako fotokoutek, dětský koutek, lze dodat dataprojektor s plátnem k promítání prezentací, videí apod. Děti mají k dispozici vnitřnídětský koutek, pískoviště, trampolínu, houpačky. Zahrát si také můžete kroket, petangue nebo badminton.

Naše Zámecké zahradnictví je vám plně k dispozici při přípravě dekorací a květin. Zkušená zahradnice a aranžérka s vámi probere koncept celé výzdoby.

Chráněná dílna PO-TISK nabízí možnost vytvoření nádherných svatebních oznámení podle vašeho přání. Vytisknou vám ale i magnetky, pozvánky, jmenovky nebo žvákačky s vámi zvoleným vzorem a nápisem.

Bourárna statku Netěchovice, naše sesterská firma, pro vás nachystá báječné steaky na odpolední garden party. Učiňte ze své svatby i gurmánský zážitek a překvapte své hosty steaky z vyzrálé roštěné. Knedlíčkovou svatební polévku uvařte do silného vývaru z morkových kostí.

Využijte i produktů našich bio Sadů svatého Prokopa, které produkují výborné jablečné, hruškové a švestkové křížaly. Jako vhodný nápoj pro dětskou část svatebčanů nabízíme i náš bio jablečný mošt, který prodáváme i ve výhodnémvelkém pětilitrovém balení s kohoutkem k doplnění rautu.

Ekologie a sociální aspekt

Od roku 2019 používáme na Špejcharu ekologické tablety do myčky, ekologické univerzílní čistící prostředky na nádobí i povrchy. Dále přírodní čističe do WC. Houbičky na nádobí používané na Špejcharu jsou ze 75% recyklovatelného plastu. Pytle do koše kupujeme jen alespoň částečně rozložitelné.

Spolek POMOC Týn nad Vltavou, který spravuje Špejchar klub, zaměstnává desítky hendikepovaných lidí z okolí. O úklid po akci i péči o ložní prádlo zastanou postižení lidé pod vedením sociální pracovnice, kteří používají této práce jako terapií, smysla života i přivýdělku.

Rezervace termínu, prohlídka dvora

Při poptávce svatebního dne Vám nabídneme volné termíny, domluvíme schůzku a prohlídku prostor. Po vzájemném odsouhlasení vybraného termínu zaplatí snoubenci závaznou zálohu na rezervaci termínu, záloha je při stornování termínu nevratná. Více informací a fotografií naleznete na internetových stránkách www.dvurcihovice.cz. Pokud uvažujete o uspořádání svatby u nás, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky, připravíme předběžnou kalkulaci a ukážeme pronajímané prostory.

Kontaktujte nás: Bc. Lucie Štěpničková Švihovcová, tel: 734133569, spejchar@cihovice.cz

Těšíme se na Vás.