Svatba na statku

Chcete mít krásnou a originální svatbu? Líbí se Vám venkovské prostředí? Nechcete přejíždět mezi obřadem a hostinou? Pak by měl být Váš svatební den ve Dvoře Čihovice.

 

Snoubencům nabízíme:

  • vše na jednom místě,
  • realizaci svatebního obřadu v kapli sv. Anežky,
  • uspořádání svatební hostiny ve společenském sále Špejchar klubu,
  • odpolední párty na venkovní terase s grilem na rožnění,
  • svatební oslavu do rána – žádná zavírací doba,
  • rezervovaný prostor pouze pro Vás – absolutní soukromí,
  • klidné prostředí v okrajové části Týna nad Vltavou
  • ubytování svatebních hostů.

 

U nás na farmě můžete uspořádat svatební obřad, slavnostní oběd, odpolední raut i grilování.

 

Svatební obřad

Svatební obřad se může odehrávat v kapli sv. Anežky České, která je unikátní nejen svým umístěním, ale i vzhledem. Kaple je umístěna uprostřed rybníka na malém poloostrově. Klidné prostředí vodní hladiny, rákosí a okolní příroda vytváří romantickou atmosféru pro slavnostní okamžiky, jakým je i svatební obřad. V kapli lze uskutečnit církevní i civilní sňatek.

 

 

 

Hostina, odpolední párty

Slavnostní hostina probíhá ve společenském sále Špejchar klubu. Obvyklé uspořádání tabule do tvaru U (až 50 hostů). Součástí společenského sálu je bar s výčepním zařízením a plně vybavená kuchyně. Využít lze venkovní terasu vhodnou pro odpolední grilování, k dispozici je i gril na rožnění. Ve Špejchar klubu povolujeme donášku vlastního alkoholu a možnost zajištění vlastní obsluhy.

 

 

 

Ostatní služby

Rádi Vám pomůžeme s organizací celého dne. K zapůjčení máme bílé svatební ubrusy, bílé potahy na židle, polštářek na prstýnky. Můžeme Vám zajistit květinové aranžmá, žvýkačky s vlastním potiskem nebo jinou svatební dekoraci. Konferenční sál, který je v prvním patře Špejcharu lze během svatby využít jako fotokoutek, dětský koutek, lze dodat dataprojektor s plátnem k promítání prezentací, videí apod. Děti mají k dispozici vnitřní dětský koutek, pískoviště, trampolínu, houpačky. Zahrát si také můžete kroket, petangue nebo badminton.

 

 

Rezervace termínu, prohlídka dvora

Při poptávce svatebního dne Vám nabídneme volné termíny, domluvíme schůzku a prohlídku prostor. Po vzájemném odsouhlasení vybraného termínu zaplatí snoubenci závaznou zálohu na rezervaci termínu, záloha je při stornování termínu nevratná. Více informací a fotografií naleznete na internetových stránkách www.dvurcihovice.cz. Pokud uvažujete o uspořádání svatby u nás, rádi Vám zodpovíme Vaše otázky, připravíme předběžnou kalkulaci a ukážeme pronajímané prostory.

Kontaktujte nás: Bc. Lucie Švihovcová, tel: 774 709 103, spejchar@cihovice.cz

 

Těšíme se na Vás.