Společenské akce

Farma Dvůr Čihovice je také kulturním centrem s bohatými zkušenostmi, jak pořádat nejrůznější společenské akce.

Využijte farmu k Vašemu nezapomenutelnému zážitku! Uspořádejte si v Čihovicích oslavu narozenin, křtin, oslavu konce školního roku, pořádejte vánoční večírek pro přátele nebo garden párty s grilem.

Ve Špejchar klubu v Čihovicích jsme skvěle vybavení na společenské akce a rádi Vám pomůžeme s organizací celé oslavy. Celé přízemí Špejcharu je bezbariérové a to včetně toalet. Ženské toalety jsou navíc vybaveny madly pro vozíčkáře.

Cena za pronájem tohoto prostoru na 1 den je 3.500 ,-

Nájemce se zavazuje protory po oslavě uklidit! V případě zájmu se můžete rozhodnout k využití naší úklidové služby po akci. V tom případě vám bude započítán poplatek za úklid ve výši 1.500 ,-

Po dohodnutí volného termínu na mailu spejchar@cihovice.cz nebo na čísle 774 709 103 se dohodneme na termínu předání klíče a podepsání smlouvy o pronájmu prostor. Na místě pak zaplatíte nájemné 3.500 ,- a popřípadě i další poplatky za námi objednané služby (ubytování hostů, výzdoba, úklid, raut…). Odevzdání klíče po akci domluvíme individuálně při jeho předávání.

 

Sál

Stylový sál Špejchar klubu je vybaven masivním vyřezávaným nábytkem s kapacitou až 35 osob. Při výměně stolů se může do sálu vejít až 50 hostů. Místnost si můžete sami nazdobit podle vašich představ a nebo využít služeb našich zahradníků.

Kuchyňka

Kuchyňka Špejchar klubu je vybavená k finálovému výdaji pokrmů a nebo k přípravě rautu. K ohřevu pokrmů nabízíme ořívače několika velikostí. Kuchyňka je dále vybavena myčkou nádobí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a sporákem. Talířů, příborů a sklenic je dostatek pro skupiny přesahující 100 hostů. Další výbavou kuchyňky jsou džbány, mísy, tácky či ošatky. Kuchyně je vždy vybavena dostatečným množstvím mycích prostředků, utěrek a dalšího vybavení.

 

Kuchyň

Bar

Výčep je vybaven dvěma pípami. Můžete tedy točit dva druhy piva nebo limonády. Nezbytností je i chlazení a plynová bomba. U výčepu ej police na půllitry, držáčky na sklenice na víno a polička se skenicemi na destiláty, vodu a hrnky na kávu. U výčepu je rovněž čištění na sklenice s tabletami a rychlovarná konvice k přípravě horkých nápojů. Pod výčepem je menší lednice na víno či lihoviny a mrazáček na led.

V prostorech před sálem je dostatek místa k připravení rautu. S přípravou vám rádi poradíme a pomůžeme. Ratové vybavení, ubrusy a další vybavení je poskytováno za poplatky.

nápojový raut

Zahrada

Zvláště v letních měsících oceníte zahrádku před Špecharem. Ta nabízí útulný kout k venkovním párty. Zahrádka je vybavena krásnými lavicemi a stoly z našich chráněných dílen. K zapůjčení nabízíme klasické grily nebo rožeň na prase. Zahradu si můžete vyzdobit podle vašich představ nebo se poradit s našimi zahradníky, zapůjčeme i krásné jutové přírodní svícínky. Zcela zdrama způjčujeme hry jako pentaque nebo kroket pro zábavu vašich hostů. Při přeháňce vám zapůjčíme náš stan 3×3 metry.

 

Ekologie a sociální aspekt

Od roku 2019 používáme na Špejcharu ekologické tablety do myčky, ekologické univerzílní čistící prostředky na nádobí i povrchy. Dále přírodní čističe do WC. Houbičky na nádobí používané na Špejcharu jsou ze 75% recyklovatelného plastu. Pytle do koše kupujeme jen alespoň částečně rozložitelné.

Spolek POMOC Týn nad Vltavou, který spravuje Špejchar klub, zaměstnává desítky hendikepovaných lidí z okolí. O úklid po akci i péči o ložní prádlo zastanou postižení lidé pod vedením sociální pracovnice, kteří používají této práce jako terapií, smysla života i přivýdělku.