Pro firmy

Chcete udělat dojem na své obchodní partnery nebo zaměstnance?

Chcete své obchodní jednání obohatit o něco nového?

Na našich farmách zažijete nevšední zážitek!

Firmám nabízíme atraktivní protory pro obchodní schůzky a jednání doplněné o zážitkový program dle vlastního výběru i s možností ubytování a občertvení ve farmářské kvalitě.

Vaše schůzka může proběhnout v prostorách Špejchar klubu v Čihovicích v Týně nad Vltavou. Na této rodinné farmě vám nabízíme příjemné prostředí, farmářský raut, ukázky chovu ovcí či jízdu na koni.

Pohodlně vás dopravíme i naši druhou farmu v Netěchovicích, kde pro vás bude připraven program dle vašich představ. Nabízíme výrobu sýrů, stloukání másla, zpracování ovoce a zeleniny, ukázky dojení, pečení chleba a dalších dobrot v chlebové peci či kompletní zpracování ovčí vlny.

Pro své obchodní partnery můžete na zahradě před Špejchar klubem uspořádat grilovací párty či rožnění selete. Nebo uspořádat vánoční nebo novoroční  večírek.

 

Využijte našeho výhodného balíčku: školení s občerstvením, obědem a zážitkovým programem pro 20 lidí jen za 19.990 korun.

 

 


 

V budově Špejcharu je k dispozici  v patře seminární místnost pro až 50 posluchačů vybavená TV, tabulí, flipchartem a dataprojektorem s plátnem.

Pro větší množství posluchačů se může celá akce přesunout do přízemního sálu.

Třetí možností vhodnou např. pro venkovní workshopy nebo semináře je využití venkovního prostoru patřící k farmě. Před budovou Špejcharu je příjemné posezení u ohniště a letního kina. K dispozici je i venkovní stan s kapacitou pro 150 lidí a stoly s lavičkami.