Opatření proti koronaviru

Vážení návštěvníci a zákazníci, z důvodu nařízení vlády neposkytujeme do odvolání ubytovací služby. Pozastavujeme rovněž pronajímání objektu k oslavám a svatbám. Poradentské služby a informace k svatbám, volným termínům a podobně, poskytujeme pouze telefonicky a to celodenně včetně víkendů na čísle 774 709 103 nebo elektronicky na adrese spejchar@cihovice.cz.

s účinností od 16. března 2020 od 6.00 do dne 24. března 2020 se zakazuje prodej ubytovacích služeb, s výjimkou osob poskytujících ubytování v ubytovnách, lázeňských zařízeních s výjimkou lázeňských zařízení, v nichž je péče plně nebo částečně hrazena z veřejného zdravotního pojištění, ve školských ubytovacích zařízeních, ubytovacích služeb cizincům do doby opuštění území ČR a cizincům s pracovním povolením na území ČR;

Všechny návštěvníky Dvoru Čihovice žádáme, aby nás vyhledali jen v nutném případě a při vstupu do kanceláří si nasadili roušku, nebo si zakryli obličej. Před příchodem prosím telefonicky informujte člověka, za kterým jdete. V kancelářích žádáme o striktní dodržování základní hygieny (mytí rukou) a ideálně i použití rukavic a ochranných brýlí.

Přejem Vám pevné zdraví a ať brzy společně překonáme tuto podivnou dobu.

Tým Dvora Čihovice

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *